NovinkyZahraniční

Poslechněte si nové album Nowherebound před jejich tour po republice

Na pět štací vyrazí do České republiky Nowherebound, texaská pětice, postavená kolem Chrise Klincka z Born To Lose. A zatímco seděla trojice členů v letadle přes oceán, zbytek kapely dal k poslechu celé nové album s názvem All We Got Is Everything To Lose. Jedenáct příjemných folkpunkových tracků si můžete pustit pod textem.

Turné v ose Kladno – Praha – Brno – České Budějovice – Plzeň začíná 19. května a Nowherebound doprovodí německá banda Rock Shit Hot, kterou s Nowherebound pojí vinylový split z jara letošního roku. Část z něj rovněž najdete pod článkem.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button