Magazín

Po 20 letech přichází pokračování kultovního Trainspottingu, koukněte na trailer

Renton, Sick Boy (Sifon), Spud, Begbie a k tomu samozřejmě dávka drog, sexu a nadávek. To všechno ve známých ulicích Edinburghu a za doprovodu našlapaného soundtracku. Všichni fanoušci kultovního filmu Trainspotting režiséra Dannyho Boylea a knih Irvina Welshe si poznačí v kalendáři 27. ledna 2017, protože v tento den vtrhne do kin pokračování filmu, které ponese název T2: Trainspotting.

Film je volně inspirovaný Welshovou knihou Porno, a už podle názvu knihy si můžeme domyslet, do jakého odvětví se Renton se Sifonem rozhodnou proniknout. Welshova tvorba i filmový Trainspotting jsou úzce spojené s punkovou subkulturou, sám autor hrál v mládí na kytaru v pár neúspěšných punkových kapelách.

V traileru zazní Underworld, Wolf Alice nebo Iggy Pop, tak snad bude soundtrack k druhému dílu stejně tak povedený jako ten první.

[youtube id=“EsozpEE543w“ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button