Pozvánky

Matadoři E!E a SPS vyjedou na Pogo tour s pořadovým číslem pět

Pro příznivce klasického českého punkrocku je to taková jistota, podobně jako že slunce vyjde každé ráno. S příchodem podzimu se totiž na společnou cestu po klubech vydají dvě z nejklasičtějších sestav českého punku – E!E a SPS. Letos již popáté.

SPS si na jaře připomněli své letošní 25. narozeniny, na podzimní turné žádné novinky neslibují.

„Fanoušci určitě uslyší nejnovější singl Právo, který jsme letos vydali, a nepřijdou ani o naše zásadní hity. Bude to zkrátka taková klasická koncertní show,“ uvedl baskytarista SPS Skleník.

Ani v táboře E!E se nechystají žádné překotné novinky. Fanoušci kapely ovšem na pódiu neuvidí dlouhodobě nemocného kytaristu Bakču.

„Nahradí ho Daniel de Luxe Král z MZH. Bakčovi přejeme brzký návrat na pódia,“ vzkázal zpěvák příbramské formace Bořek.

Společné turné dvou českých punkových matadorů odstartuje na státní svátek 28. září v Plzni, závěrečná dvanáctá zastávka čeká kapely 30. listopadu v bratislavském klubu Randal. „Už se těšíme,“ dodávají členové obou formací svorně.

Termíny Pogo tour SPS + E!E 2013

28. 09. Plzeň – Bílej medvěd

04. 10. Kolín – U Vodvárků

11. 10. Praha – Rock Café

18. 10. Moravská Třebová – Duku Duku

19. 10. Pardubice – Žlutý pes

25. 10. Havlíčkův Brod – Oko

26. 10. Brno –  Melodka

08. 11. Třebíč – Béčko

09. 11. Jistebnice u Tábora – KD

15. 11. Litoměřice – Baronka

16. 11. Olomouc – S-Cube

30. 11. Bratislava (SK) – Randal Club

Související

Back to top button