NovinkyZahraniční

Koffin Kats streamují nové album a chystají se do ČR

Nová deska detroitského psychobilly tria Koffin Kats sice vychází oficiálně až zítra, už dnes si ji ale můžete poslechnout díky AbsolutePunk.net, kteří ji celou streamujují na profilu kapely. Ta příští měsíc vyráží na evropské turné, během něhož se třikrát zastaví i v naší republice.

S novou nahrávkou nazvanou The Way Of The Road vyjedou Koffin Kats na tour začátkem února, kdy koncertní šňůru odstartují v Itálii. U nás se ukážou hned třikrát – poprvé 27. února v Plzni Pod Lampou, o den později v českobudějovickém Mighty Baru Velbloud a nakonec 3. března v Praze, kde se po necelém roce opět předvedou na pódiu Rock Café.

Zastaví se také ve Francii, Španělsku, Švýcarsku, Německu, Belgii, Nizozemsku, Maďarsku, Slovinsku a nezapomenou ani na Slovensko – prvního března mají v plánu Martin.

V následujícím videu se můžete podívat na nedávno zveřejněný videoklip k titulní písni nové desky The Way Of The Road:

[youtube id=“PTV_p4jKx8Q“ width=“620″ height=“360″]

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button