NovinkyZahraniční

Frontman Gaslight Anthem hraje novým songem na strunu všem něžným punkerům

Každá romantická duše musí zatleskat! Venku je první ukázka ze sólové desky Briana Fallona, frontmana jerseyských The Gaslight Anthem, jejichž červnový koncert v Roxy patří mezi nejlepší vystoupení letošního roku. Písnička se jmenuje A Wonderful Life a celé album s názvem Painkillers vyjde 11. března u Island Records.

Brian Fallon zahraje 17. dubna ve vídeňské Areně a podle ohlasů to zatím vypadá na pořádný zájezd tuzemských fanoušků. My u toho chybět nebudeme, a vy?

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button