NovinkyZahraniční

Nezmeškejte nový videoklip belgických parchantů Junkie

Smečka belgických bastardů Junkie pod vedením Toma Leroye (Enemy Rose, The Heartaches) zveřejnila svůj další song. Po pecce Dire Straits jde o novinku nazvanou Wasteland, kterou doprovází i videoklip, natáčený v říjnu loňského roku.

Tom Leroy má ale poslední dobou jiné starosti. Jeho portrét se objevil na půlmilionu triček několika obchodních řetězců bez jakéhokoliv souhlasu Toma nebo autora fotografie. Aby získal peníze na soudní řízení, rozhodl se pro kolaboraci s Dope On Cotton a připravil oficiální merchandise, který můžete zakoupit zde. Nenechme si brát, co je naše!

[youtube id=“Byt0B7DK8MQ“ width=“620″ height=“60″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com
Back to top button